Álláshirdetés: Kampánykoordinátort keresünk

Megnevezés: kampánykoordinátor

Főbb feladatok:

  • Az AIM kampányainak, akcióinak megtervezése a nemzetközi tervek, tagsággal való konzultáció és irodai egyeztetés alapján; a kampányok lebonyolítása, értékelése valamint költségvetésének kidolgozása,
  • Az AIM éves működési terv kampányrészének és költségvetésének kidolgozása,
  • az AIM kampányainak koordinálása, értékelése és ezek jelentése az Igazgatónak, Elnökségnek, Közgyűlésnek, az AI Európai Irodájának (EIO) valamint az AI Nemzetközi Titkárságának (IS)
  • Kapcsolattartás az AIM tagságával, aktivistáival, csoportjaival és ezek mozgósítása hazai és nemzetközi vonatkozású emberi jogi akciókra
  • Az AIM kampány kapacitásának növelése képzések és a tagsággal, aktivistákkal és a nemzetközi mozgalommal való folyamatos ötletcserén keresztül
  • Az AIM képviselete a médiában a kampányokkal kapcsolatban
  • AZ AIM képviselete különböző fórumokon valamint a tagság előtt

Egyéb feladatok:

  • Kapcsolatépítés folytatása helyi NGO-kal
  • A hazai és nemzetközi aktuális politikai, szociális és gazdasági események figyelemmel követése emberi jogi szempontok alapján
  • Az igazgató helyettesítése annak távollétében
  • Részvétel hazai és nemzetközi találkozókon, konferenciákon, képzéseken
  • Szakmai elvárások:
  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • Bizonyítható elkötelezettség az emberi jogok iránt
  • Kampányolási tapasztalat
  • Emberi jogi ismeretek főleg diszkrimináció és gazdasági, szociális és kulturális jogok területén
  • Tárgyalóképes angol és magyar nyelvtudás

Kompetencia elvárások:

  • Határidők betartásának valamint több feladat egyszeri kezelésének képessége
  • Mások motiválásának és inspirálásának képessége a társadalmi változások eléréséért
  • Utazási rugalmasság
  • Konfliktuskezelés
  • Társadalmi érzékenység

Előnyök:

  • Az Amnesty International munkájának ismerete
  • Civil szervezeteknél szerzett tapasztalat
  • Önkéntesekkel való munka
  • Sajtós tapasztalat

Feltételek:

  • Fizetés: megegyezés tapasztalat szerint
  • Munkaidő: heti 40 óra, 09:00-17:00 vagy 09:30-17:30
  • Próbaidő: 3 hónap

magyar és angol nyelvű CV (maximum 2- 2 oldal) valamint magyar és angol motivációs levél (maximum 1.5- 1.5. oldal) fizetési igény megjelölésével az office@amnesty.hu email címre

Tárgy: „AIM Kampánykoordinátor 2010“

Postai cím:

Amnesty International Magyarország

1064 Budapest

Rózsa u. 44.

Érdeklődni lehet:

+(36) 1-321-4799

2010. szeptember 17, dél

Elbírálás várható időpontja:

2010. szeptember 29.

Munkábaállás kezdete:

legkésőbb 2010. november 1.

Kontaktszemély:

Gere Zsófia, irodavezető office@amnesty.hu

Téma