ÁLLÁS: VÁLLALATI KAPCSOLATTARTÓ

Az Amnesty International Magyarország egy magyar jogvédő civil szervezet, amely azért dolgozik, hogy az emberi jogok mindenkit megillessenek. Szervezetünkhöz elsősorban olyan magánemberek tartoznak, akik tagként, támogatóként vagy aktivistaként adományaikkal és munkájukkal segítik a céljaink megvalósítását. Függetlenek vagyunk minden politikai ideológiától, kormánytól, gazdasági hatalomtól és egyháztól.

Az Amnesty International Magyarország a kutatás, az érdekérvényesítés, a mobilizáció, a kommunikáció, az adománygyűjtés és az oktatás eszközei mellett kampányok szervezésével ér el rendszerszintű változást az emberi jogok védelme területén.

A vállalati kapcsolattartó legfontosabb feladata, hogy minél szélesebb szakmai networköt építsen a forprofit szférában, és az Amnesty Magyarország munkavállalóknak és munkáltatóknak szóló képzéseit és programjait eljuttassa az érintettekhez. Emellett részt vesz az egyesület jogi érdekérvényesítő és tudatosságnövelő, képzésfejlesztő munkájában, illetve együttműködik a többi szakmai területtel.

Vállalati kapcsolattartó munkatársat keresünk (heti 32 – 40 óra között).

FŐBB FELADATAID LESZNEK:

  • Szakmai network kiépítése DEI, CSR, PR, HR és belső képzési szakemberekkel, különös tekintettel a Diversity, Equity and Inclusion területekre.
  • Kapcsolatépítés és kapcsolattartás az Amnesty International Magyarország vállalati és más szervezeti partnereivel.
  • A szervezet munkáltatóknak és munkavállalóknak szóló képzéseinek, személyre szabott e-learningjeinek és a vállalatoknak szóló programjainak az értékesítése.
  • Vállalatok és szervezetek felkeresése az Amnesty Magyarország tréningjeivel és kampányaival kapcsolatban.
  • A szervezet képzéseinek, vállalati programjainak és kampányainak online hirdetése.
  • Az Amnesty LinkedIn profiljának, valamint a vállalatoknak kínált képzéseket és programokat bemutató oldalak kezelése, tartalomgyártás azokra.
  • Megbeszélések időpontjainak egyeztetése az Amnesty szakértőivel és a vállalat képviselőivel.
  • Folyamatos együttműködés az emberi jogi oktatási csapat képzőivel, tananyagfejlesztőivel.
  • Képzések időpontjainak egyeztetése a képzőkkel és a célcsoporttal.
  • Vállalati képzések és kampányok értékelése és utánkövetése
  • Vállalatoknak szóló rendezvények szervezése Budapesten és Budapesten kívül

TÉGED KERESÜNK, HA:

  • Kiterjedt kapcsolati hálóval rendelkezel a forprofit szférában.
  • Releváns gazdasági, társadalomtudományi vagy jogi felsőfokú végzettséged van.
  • Remek szervező vagy, átlátod a komplex folyamatokat, nem zavar, ha egyszerre több partnerrel és munkatárssal kell egyeztetned egy-egy munkafolyamatot.
  • Kényelmesen mozogsz a vállalati és a civil szférában is, könnyen tudsz váltani a kettő között, és jól tudod képviselni mind a két területet.
  • Szeretsz új lehetőséget felkutatni, kísérletezni és nem riadsz vissza, ha valami elsőre nem sikerül.
  • Stratégiai célokban gondolkozol, szívesen tervezel és szervezel kampányokat.
  • Proaktív vagy és tudsz egyedül, illetve csapatban is dolgozni.
  • Kiválóan kommunikálsz magyarul és angolul egyaránt írásban és szóban, kommunikációd világos és egyértelmű, képes vagy másokat motiválni a közös munkában.
  • Könnyen teremtesz kapcsolatot, és fontos neked, hogy széles körű szakmai kapcsolati hálód legyen.
  • Jól kezeled a kihívásokat, nem okoz gondot, ha szorosak a határidők és egyszerre több párhuzamos feladatot is el kell látnod.

ELŐNYT JELENT, HA:

  • Ismered az Amnesty International munkáját és céljait, és van tapasztalatod a nemek közötti munkahelyi egyenlőség biztosítása, a szexuális és nemi kisebbségek jogainak védelme vagy a vállalatok működésével összefüggő etikai és emberi jogi kérdések területén.
  • Ismered a Magyarországon jelenlévő vállalatok emberi jogi szempontból releváns képzési igényeit.
  • Van vállalati szférában szerzett képzésszervezői tapasztalatod.
  • Tudsz költségvetést tervezni, pénzügyi beszámolókat írni és más adminisztratív feladatokat elvégezni.
  • Van civil szervezeti tapasztalatod.

AMIT MI ADUNK:

  • inspiráló csapat, motiváló munkahelyi környezet, modern iroda Budapest belvárosában
  • nemzetközi háttérrel rendelkező szervezet, folyamatos tanulási és kapcsolatépítési lehetőségek
  • teljes munkaidő, heti 32-40 órában, 3 hónap próbaidővel, rugalmas beosztással, home office lehetőséggel.
  • a hazai civil szférában versenyképes jövedelem, kimagasló cafetéria-keret és jutalom
  • a munkakör szervezeti besorolása a szakmai munkakörök közötti legalább P3-as (koordinátor), legfeljebb P2-es (munkatárs) szintre esik a jelentkező tapasztalata és készségei alapján. Az ehhez tartozó teljes munkaidőre vonatkozó bruttó alapbér sávjai 380.000 – 530.000 forint között vannak. A sávokhoz tartozó elérhető teljes bruttó összjövedelem 480.000 – 645.000 forint között van.
  • kiszámítható munkakörülmények, stabil és megbízható munkáltató
  • Magyarországon belüli és külföldön a munkához kapcsolódó utazás, amit kérünk is Tőled.

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • angol és magyar nyelvű önéletrajz,
  • a kiíráshoz mellékelt jelentkezési lap, amely innen letölthető:

Mindkét dokumentumot PDF formátumban várjuk a office@amnesty.hu címre, a tárgyba írd be: „Vállalati kapcsolattartó 2024”. A hiánytalanul megküldött pályázatok beérkezését e-mailben visszaigazoljuk.

Jelentkezési határidő: 2024. január 7. (vasárnap) 23:59

A személyes interjúk várhatóan a 2024. január 15-i héten lesznek.

Várható kezdés: megbeszélés szerint.

Kapcsolattartó: Pivárcsik László irodavezető, office@amnesty.hu

Az AI hisz a munkaerőpiacon tanúsított ESÉLYEGYENLŐSÉGBEN. A munkáltatásra vonatkozó döntések során az egyéni érdemeket és a szervezet szükségleteit vesszük figyelembe, nemzeti etnikai, vallási hovatartozásra, származásra, illetve nemre, nemi identitásra, szexuális irányultságra, korra, fizikai vagy szellemi fogyatékosságra, családi állapotra és politikai nézetekre való tekintet nélkül. Az Amnesty International szükség szerint minden megváltozott munkaképességű munkavállalónak és jelentkezőnek megfelelő körülményeket biztosít, abban az esetben, ha a kérdéses személy egyébként biztonságosan el tudja látni a rá szabott feladatokat és a munkához kapcsolódó tevékenységeket, illetve, ha ez az ellátás nem ró aránytalan terheket a szervezetre. A kiválasztási folyamat során az esélyegyenlőség biztosításáért a szervezet Elnöksége felel.