KAMPÁNYKOORDINÁTOR

Ha szeretsz embereket mozgósítani, kreatív és innovatív ötleteidet hatékonyan valósítod meg és fontos számodra, hogy Magyarország egy élhető és befogadó ország legyen, akkor dolgozz velünk!

Az Amnesty International a világ legnagyobb emberi jogi mozgalma. Hiszünk abban, hogy a szabadság személyes ügyünk, és ki kell állnunk az igazságtalanság ellen. Egy olyan világért kampányolunk, ahol az emberi jogok mindenki számára érvényesülnek. Olyan emberek a tagjaink és támogatóink, mint te. Függetlenek vagyunk politikai ideológiáktól, gazdasági érdekektől és vallásoktól.

Számunkra nincs reménytelen ügy.

Munkakör megnevezése: kampánykoordinátor

Munkakör célja: A magyar társadalom mozgósítása az Amnesty International Magyarország kampánycéljaival összhangban, kiemelt hangsúlyt fektetve az aktuális tematikus kampányokra, amelyek jelenleg: az emberi jogok védelmezőiről szóló „Bátorság”, az LMBTI emberek jogegyenlőségéért küzdő és különösen a Transz* emberek helyzetével foglalkozó „Az légy, aki vagy”, a menekültek nemzetközi védelmével foglalkozó „I welcome” kampányokra. A kampánykoordinátor feladata az Amnesty hazai emberi jogi kampányainak megtervezése, lebonyolítása és végrehajtása.

Jelentkezési lap

SZAKMAI ELVÁRÁSOK

  • van felsőfokú végzettséged (humán, kommunikációs, pr, vagy egyéb területeken);

  • ismersz különböző kampánytechnikákat és módszereket;

  • legalább 1 éves szakmai tapasztalatod van hasonló munkakörben akár a civil akár a for profit szférában;

  • képes vagy mások munkáját koordinálni, irányítani, delegálni – amennyiben szükséges;

  • képes vagy költségtervezésre és pénzügyi beszámolók készítésére;

  • tudsz struktúrákban és hosszú távú tervezésben gondolkodni;

  • nem okoz gondot saját munkád megszervezése, az önálló tervezés és végrehajtás;

  • folyamatosan értékeled munkádat, és szükség esetén változtatsz rajta;

  • mindig betartod a határidőket;

  • hallottál már az emberi jogokról, és tájékozott vagy a bel- és külpolitikai eseményekkel kapcsolatban.

Kommunikációs készség

  • szeretsz nyüzsögni, megtalálod a megfelelő hangot bárkivel, bármilyen kommunikációs csatornán keresztül;

  • kapcsolat- és hálózatépítésben proaktív vagy;

  • tudsz kérni, és nem riadsz vissza az elutasításoktól sem;

  • képes vagy mobilizálni másokat, hogy csatlakozzanak az Amnestyhez;

  • magabiztosan kommunikálsz magyarul és angolul egyaránt, mind szóban, mind írásban.

SZEMÉLYES KÉSZSÉGEK

  • proaktív vagy és elhivatott az emberi jogok iránt;

  • csapatban szeretsz dolgozni, de nem ijedsz meg akkor sem, ha egyedül kell felépítened valamit;

  • terveiddel és ötleteiddel tudsz másokat is inspirálni, motiválni;

  • másokkal való közös munkavégzésed során képes vagy aktívan bevonni mindenkit;

  • céltudatos vagy és sikerorientált;

  • tudod, hogy az adminisztráció is a munkád részét képezi;

  • lelkesedésed magával ragadó.

MUNKAFELTÉTELEK

  • Határozatlan idejű munkaszerződés;

  • Teljes munkaidő – napi 8 óra, 3 hónap próbaidővel;

  • Munkabér: max. 320 000 HUF bruttó;

  • Munkakezdés időpontja: a kiválasztást követően azonnal, de várhatóan 2017. augusztusában.

AMIT MI TUDUNK NEKED NYÚJTANI

  • Szakmai fejlődési lehetőséget abban, hogy a saját ötleteid tesztelheted és megvalósíthatod;

  • Bekapcsolódhatsz az Amnesty nemzetközi kampányos networkjébe, részt vehetsz workshopokon;

  • Rugalmas munkafeltételeket;

  • Kicsi, de összetartó és jó csapattal dolgozhatsz, akik szeretik a munkájukat;

  • Elszántságoddal és tenni akarásoddal azon dolgozhatsz, hogy Magyarország egy jobb és befogadóbb hely legyen.

Szervezetünkről további információ a www.amnesty.hu oldalon található.

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • magyar és angol nyelvű önéletrajz

  • a kiíráshoz mellékelt jelentkezési lap kitöltése és elküldése,

Mindkét dokumentumot PDF formátumban várjuk az office@amnesty.hu címre „kampánykoordinátor2017” tárgy megjelölésével. A pályázatok beérkezését e-mailben visszaigazoljuk.

Jelentkezési határidő: 2017. július 31., hétfő 10.00

Menetrend:

Második fordulóba való továbbjutásról várható döntés és értesítés: 2017 augusztus 2-3.

Személyes interjú várható időpontja: 2017. augusztus 5-9. között

Döntés: várhatóan 2017. augusztus 9-10.

Kapcsolattartó a mi részünkről: Grunzó Zsófia, irodavezető, Amnesty International Magyarország: office@amnesty.hu

Az AI hisz a munkaerőpiacon tanúsított ESÉLYEGYENLŐSÉGBEN. A munkáltatásra vonatkozó döntések során az egyéni érdemeket és a szervezet szükségleteit vesszük figyelembe, nemzeti etnikai, vallási hovatartozásra, származásra, illetve nemre, nemi identitásra, szexuális irányultságra, korra, fizikai vagy szellemi fogyatékosságra, családi állapotra és politikai nézetre való tekintet nélkül. Az Amnesty International szükség szerint minden megváltozott munkaképességű munkavállalónak és jelentkezőnek megfelelő körülményeket biztosít, abban az esetben, ha a kérdéses személy egyébként biztonságosan el tudja látni a rá szabott feladatokat és a munkához kapcsolódó tevékenységeket, illetve ha ez az ellátás nem ró aránytalan terheket a szervezetre. A kiválasztási folyamat során az esélyegyenlőség biztosításáért a szervezet Elnökség felel.